Listopad 2012

Originální tvorba

23. listopadu 2012 v 16:40 | Delly

...

HP fanfiction

20. listopadu 2012 v 18:00 | Delly
Většina postav a míst v povídkách patří J.K. Rowlingové a já si na ně nedělám žádná práva.
Žádná z povídek nebyla napsaná za účelem zisku.
Obrázky jsou z deviantart.com.


Love and dance

Hlavní postavy: AUTP, Sirius Black, James Potter, Lily Evansová
Místo: Bradavice | Doba: studium Pobertů - 7. ročník
Žánr: humor, romantika
Stav: rozepsaná

Děj: Co všechno se může stát, když si ředitel Bradavic usmyslí, že by své studenty nějakým způsobem více stmelit, aby se zbavili vzájemné nevraživosti? A obzvlášť v případě, když donutí spolupracovat lidi, kteří se mají nejméně v oblibě? Anebo má snad větší přehled o svých studentech a ví i to, co ostatní ani netuší? Rozhodně se ale zdá, že mu jeho plány nemohou vyjít. Ne každý student má vždy dobré úmysly.

Upozornění: Jedna z mých úplně prvních povídek, závání to Mary Sue. Čtení jen pro odvážlivce.Poberti zase v průšvihu

Hlavní postavy: AUTP, samozřejmě Pobertové (nějaký, záhadným způsobem jsem ale zapomněla na Petera, tak ho tu nečekejte)
Místo: většinou nespecifické | Doba: prázdniny před posledním ročníkem Pobertů
Žánr: humor, parodie (?)
Stav: rozepsaná

Děj: Naši milí Pobertové mají prázdniny a neskutečně se nudí, proto jsou schopni udělat prakticky cokoliv, aby ta nuda skončila. Tak se James dostane k jedné knize a k jednomu kouzlu, které jim akorát tak zadělá na pořádný průšvih. A jakže se k tomu připletla ta trojice studentů z budoucnosti? Poberti budou mít prostě opět plné ruce práce s napravováním škod, které stačí nadělat. A že jich není málo!

Věnování: Pro Šílenýho, její povídka na přání, ač možná krapet upravená, ale to snad nevadí!

Rozcestník - povídky

19. listopadu 2012 v 19:56 | Delly |  Povídky


Den blbec se prostě pozná ...

16. listopadu 2012 v 23:22 | Delly
To si takhle po týdnech naprostého zanedbávání a ignorace blogu řeknete, že něco přidat by teda asi nebylo na škodu a ono ejhle... Rádi byste něco přidali, zase nějakou tu kapitolu, na které jste pracovali ve volných minutkách během týdne, v nudných hodinách dějepisu, angličtiny a bůhví čeho všeho, jenže ono najednou není kam, protože vám nějaký zmetek naprosto zpřeházel blog (čti: totálně vymazal). I když vlastně tak úplně totálně ne, protože přece jen blog stále funguje, jen všechny ty kapitoly, rozepsané povídky, články, hodiny práce jsou... pryč.
První dojem nebyl nijak překvapivý. Prostě jsem zírala na orbazovku a opakovala si: To je jen špatný sen, to není možný. Pak jsem prostě vypla počítač, snažila se uklidnit a vrátila se sem až teď večer. A on to přece jen nebyl špatný sen. Vážně je všechno pryč. Takže jsem měla vážně jednu chvíli chuť počítač hodit z okna, i když za to samozřejmě (snad) nemůže. Nevím, jak se to stalo, nevím, kdo to udělal a upřímně mi je to jedno. Celou půl hodinu jsem přemýšlela, jestli blog úplně smazat a úplně se na to vykašlat, potom jsem přemýšlela o založení nového blogu, ale to tu bylo nedávno. Nakonec jsem se rozhodla nechat tenhle. A začnu od začátku. Teda... Ne od úplného. Stále budu zveřejňovat povídky, ale už ne rozhodně všechny. Jestli se bude někdy tohle opakovat, aspoň si nebudu nadávat, kolik povídek bylo smazáno. Takže začnu slabýma dvěma nebo tak nějak. A zaměřím se na ně. Uvidím, jak dlouho mi to vydrží a jestli to tu vůbec vydrží, ale zkusit to musím. Už jsem si stihla vyměnit heslo za nové supersložité (schválně jestli si ho vůbec zapamatuju). A uvidím, jak to bude dál. Zase budu muset řešit všechno kolem layoutu, rozcestníků a samotných povídek. Vážně se na to netěším a ani nevím, jak to bude trvat. Ale držte mi palce!

Zatím se s vámi loučí vysoce naštvaná (ať jsem taky jednou slušná) Delly ...


Picture from KIMAG3500´s DA. Layout by: