Červenec 2013

Nejoblíbenější povídky (část 3.)

19. července 2013 v 23:58 | Delly |  O Delly
Po dlouhé době (dobře, asi po pěti měsících...) další část "Nejoblíbenějších povídek". Jak jsem to četla, nějak jsem zjistila, že jsem dost často plácala blbosti, ale to mi snad prominete. Taky jsem zjistila, že bude očividně ještě část, protože oblíbených povídek je prostě moc! A můžete za to vy, že píšete tak dobře a tak dobré příběhy! Ehm... musela jsem to na někoho svést, ne?

Ale teď krátce k mé nepřítomnosti a neaktivitě na blogu... No, nebudu se vymlouvat, čas by se možná někdy našel, ale nálada už trochu pokulhává. Jak jsou prázdniny, nějak jsem naprosto vypustila a nic nedělám. Jediné, co jsem schopná dělat, je spát, ležet nebo mít v uších neustále strčená sluchátka a poslouchat hudbu, která je tak trochu (víc) mimo můj obvyklý žánr. Každopádně už to štve i mě, takže s tím možná dokonce brzy i něco udělám.

No, to je asi vše z mých řečí. Jen dodám, že ani v této části nejsou povídky řazené podle oblíbenosti, ale většinou náhodně a aby se jeden autor nevyskytoval za sebou. A taky doufám, že jsem k jednotlivým vašim povídkám nepsala až takové kraviny, když tak mě klidně opravte! Tak snad si počtete.
Picture from KIMAG3500´s DA. Layout by: