18. 1. 2014 | S novým rokem trochu odstraňování

18. ledna 2014 v 21:39 | D. |  Povídání
Teprve osmnáctého a já se už ozývám? Páni! Kdo to tak nečekal jako já?


A co že se dělo? Škola, únava a dokonce myšlenky, že blog smažu. No, má aktivita je děsná a tím pádem komentářů, které by povzbudily k psaní, málo. A to já pak nemůžu psát! No, ale jsem tady. Jediné, co se změnilo, je, že jsem smazala některé povídky a zbyly tu dvě, které jsou podle mého snad jediné čtené a trochu komentované. Sami se můžete přesvědčit. Dále jsem smazala ty své takzvané "recenze" na knihy, protože na nich chci trochu zapracovat, tudíš se tu možná někdy objeví.

Hakuna Matata!
It means no worries for
the rest of your days.

Po úmorném týdnu (dobře, čtyřech dnech) ve škole, jsem se rozhodla strávit víkend v klidu a to u starých dobrých disneyovek. Tak trochu jsem se ale zasekla u Lvího krále. Ty staré disneyovky jsou stejně nejlepší a Lví král je jedna z mých nejoblíbenějších. O té hudbě a písničkách nemluvě, nedovedu ani spočítat, kolikrát jsem za poslední dva dny slyšela Hakuna Matata O.o A to jak v angličtině, tak češtině (dokonce jsem našla video, kde byla jedna část nazpívaná asi ve třiceti šest jazycích, takže jsem se přesvědčila, že máme jeden z nejlepších dabingů, co se týče disneyovek a to samozřejmě mluvím i písničkách O.o).


A jakmile bude po těch fofrech ve škole, opět sednu k povídkám, slibuji! Teď na to bohužel není dostatek energie. A jak užíváte nový rok? :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Šílenej Šílenej | Web | 19. ledna 2014 v 13:15 | Reagovat

jen dvě? no sakra! to by u nás neobstálo a i když nejsou komenty, tak vymejšlíme další a další ptákoviny :D
jo a ty disneyovky...teď je nedostanu z hlavy :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Picture from KIMAG3500´s DA. Layout by: